5-6.9.2021

(5) 6.9.2021

Tak to se mi stává a stalo se i dnes – začnu psát jednu příhodu z dětství, a když už mám skoro konec, tak mi napsané někam zmizí a já si nenechám poradit jednoduchou věc – rozepsané si hned po první větě uložit.

Takže dneska opět moje první kreslené vtipy let.

No ani se mi nechce věřit, že o indiánském náčelníkovi vyšel tento vtip v Dikobrazu v roce 1964. Spíš si myslím, že jsem se spletl o jedno desetiletí, že to bylo v letech sedmdesátých, jenomže zase mám u těch šedesátých let napsáno, že to vyšlo v březnu. No, jak se má v tom člověk po tolika letech vyznat? Pravda je, že už je to dneska jedno.

Tak se mějte do zítřka dobře. A držte mi palce, ať už si dám větší pozor – u počítače je z naší generace málokdo „mistrem světa“.

Dikobraz, březen 1964

7 komentářů u „5-6.9.2021“

  1. Jéje, počítač vždy vymyslí něco, aby Vás dostal. Je to podšívka. Já už jsem si říkala, čím by se dal přemluvit k lepší spolupráci, o kamarádství nemluvě. Tak se na něj usmívám, povídám si s ním, občas i pochválím, pohladím. Hezký den a bez strhaných rysů.

  2. Díky za ranní usmání. Každodenní povídání fakt nemá chybu. A co se počítačů týká , jako zástupce dříve narozených, se pasují tak na okresní přebor. Nashle zítra.

  3. Jo počítače! Ale my dříve narození se nedáme, že?
    Tak držím palce a děkuji za každodenní příhody k pousmání. Smích léčí!!!!

  4. Dikobrazí náčelník nemá chybu. Chybu u počítače lze udělat kdykoliv. Když jsem již uměl programovat, tak po návratu z Řecka jsem nenávratně smazal 310 snímků, jen to fiklo. Čobolo,tobolo.

Napsat komentář