HOVORY SE SOUROZENCEM

ČLOVĚK Z PŮDY

Koupil jsem si levný program, ve kterém toho bylo mnoho ku čtení i prohlížení. Vybral jsem vám ukázku propagačního komiksu, který vytvořil sourozenec lehce, neboť krátce předtím pracoval jako grafik v Propagační Tvorbě. Pamětníky známé firmy v komiksu jistě pobaví.

Gratulace Jiřímu

Dnes, před 88 lety, si Osud usmyslel, že ještě než přijdu na svět já, přivede na svět někoho, kdo by mi mohl být celoživotním vzorem. Narodil se Jiří. Pak Osud…

Byl bych blázen, nechlubit se tímto mailem!

Nedomnívám se, že bych byl v porovnání s pracovitostí svého sourozence člověk pilný. Chvílemi se i zastydím, to když si uvědomím, že se někdy po celé dny přehrabuji v různých zajímavostech, které shromažďuji v krabicích, albech, skříňkách a policích ve svém archivu – tu se zasním, tu se něčemu podivím, tu se nekontrolovatelně propadám do spousty krásných okamžiků minulosti a zapomínám, že bych měl o tom všem hned začít psát.

V Praze bude Kufřík

Před Nostalgickou myš přijel avizovaného dne nákladní vůz a největší v Šemanovicích vystavené semaforské exponáty (opona z „Fausta“ a mapa Evropy z polistopadového představení) se chystaly na cestu do Prahy.

DESATERO STARÉHO MUŽE

Sepsal jsem si tedy desatero předsevzetí a řekl jsem si, že když už jsem to tak pěkně napsal, nabídnu to těm svým bližním, kteří se zvolna stávají ohroženými druhy.