POZVÁNKA K TELEVIZI

Vážení a milí přátelé! V předvánočním programu na ČT 3 se objeví i několik pořadů, ve kterých se vám připomenu v mladších létech. Budete-li ovšem chtít mě vidět. Tady je moje nabídka…

9. 12. v 10:25 hod.

SEJDEME SE ZA RADNICÍ

Anonce: „Hudebně zábavné setkání s karikaturisty a výtvarníky (1983).“

To se odehrálo bezmála před padesáti léty a tak už ani sám nevím s kým jsme tam všichni byli. Vzpomínám si pouze na milého keramika pana Kutálka a jeho figurky.


13. 12. ve 21:05 hod.

KAVÁRNIČKA DŘÍVE NAROZENÝCH

Anonce: „Pozvání O. Suchého k setkání u vánočního stolu přijali M. Kirschner a H. Štáchová, sourozenci I. Štědrý, K. Štědrý, M.Štědrá-Propperová a J. Hrnčíř s dcerou Magdou (1994).“

S Valerií Chmelovou vítáme vzácné hosty z Divadla Spejbla a Hurvínka, Miloše Kirschnera a Helenu Štáchovou.
Trojice sourozenců: Zpěvák Karel Štědrý, hudební skladatel Ivan Štědrý a jejich sestra Magdalena.

14. 12. ve 14:00 hod.

KAVÁRNIČKA DŘÍVE NAROZENÝCH

Anonce: „Pozvání O. Suchého přijali herec Stanislav Fišer, od jehož narození právě uplynulo 90 let, neteř Jiřího Voskovce Adriena Borovičková a syn slavného otce Jiří Trnka (1991).“

18. 12 v 10:40 hod.

KAVÁRNIČKA DŘÍVE NAROZENÝCH

Anonce: „Hosty O. Suchého tentokrát budou Marie Rosůlková, od jejíhož narození včera uplynulo 120 let, Jaroslav Štercl, Antonín Jedlička a kameraman Saša Rašilov (1986).

20. 12. ve 13.30 hod.

KAVÁRNIČKA DŘÍVE NAROZENÝCH

Tenkrát mi bylo zrovna 50 let! Anonce: „Na jednu speciální oslavu narozenin přijali pozvání L. Hermanová, J. Suchý, F. Holzmann, D. Patrasová, E. Hrubeš, F. Slováček, V. Chmelová a L. Gerendáš (1995).

Mezi gratulanty dorazil i komik Felix Holzmann se svou ženou Bärbel. Bylo to jeho poslední vystoupení před televizní kamerou. Tyto dvě fotografie budiž toho důkazem.

Felix Holzmann v civilu
Felix Holzmann v kostýmu ve kterém se proslavil

Přeji vám hezké chvíle v plném zdraví a šťastné Vánoce!

Váš Ondřej

4 komentáře u „POZVÁNKA K TELEVIZI“

  1. Dobrý večer pane Suchý, zaujala mě keramická postavička ve Vaší pozvánce, domnívám se že ji stvořil pan Kutálek, je to pravda.?

  2. Zdravím Ondřeji. Dík moc za upozornění na pořady, moc rád se na ně podívám. Přeji pokud možno pohodový předvánoční čas, krásné a pohodové Vánoce, hlavně moc zdraví a štěstí. Srdečně Vás zdraví Petr.

  3. Díky za poutavou nabídku vzpomínek! Přeji dobré zdraví, šťastné Vánoce, a mnoho sil a nápadů v novém roce 2022.

Komentáře nejsou povoleny.