Mám rád novoročenky,
zvláště ty, které jsou samy od sebe krásnými výtvarnými dílky.
Dnes se chci s vámi podělit o ty, které pro Jana Wericha vytvářeli malíři Jiří Trnka, po jehož předčasné smrti se ujal „dvorního“ tvůrce Werichových PF Ota Janeček. Adresátem těch posledních novoročenek obou Mistrů jsem byl já. Jejich série ukončil rok odchodu Jana Wericha tam nahoru, za Jiřím Trnkou…
Tak se potěšte alespoň tím, co se mi podařilo nastřádat.

Milý Ondro,
děkujeme za příspěvek, i Ty umíš nejen překvapit, ale i vytvořit krásné novoročenky. Máme z nich vždy velkou radost. Přejeme hezké dny.
Fabiáni
Úžasná sbírka důkazů přátelství!
Děkuji mockrát! L.
MILÝ ONDŘEJI .. MOC DĚKUJI ZA TENTO PŘÍSPĚVEK -JE TO POHLAZENÍ PO DUŠI V TOMTO ZASNĚŽENÉM RÁNU .. paS