NA VĚDOMOST ZDE MUSÍM DÁTI!

Jsem ve stálé péči neurologa MUDr.Tomana, takže jsem dávno již zbaven bolestí, odmítám ovšem péči psychoterapeuta, takže zůstávám momentálně němým svědkem již jednou prodělaného syndromu vyhoření. Není o co stát. Leccos musím ukončit, anebo alespoň odložit: Veselý filmový kalendář, nejspíš podzimní Minuty Ondřeje Suchého na You Tube a ubyde na čas ba i leccos z mých stálých aktivit.

Chci se s vámi podělit alespoň o radost, jak prosperuje šemanovická Nostalgická myš, zásluhou Miroslavy Bozděchové a jejího manžela. No podívejte se, jak vypadá program koncertů tuto sezónu – není to paráda?

program

Vzdor tomu, že už jsem se zařekl veřejného vystupování, i letos přece jen přikývnu na dvě podzimní akce – na účast při 5.Country Kaninafestu, na který mě pozval skvělý organizátor Jiří Maťátko, a na vlastní 1.Film-text-appeal, vyprávění o hercích, herečkách a biografech dávných časů v Nostalgické myši..

Při minulém setkání s přáteli mě zde zachytil v „akci“ fotograf Jan Vrba.

Víc vám toho už prozradím, ne že bych nechtěl, ale jak výše uvedeno, nemám se momentálně čím chlubit. Jo, přece jen! Příští týden dostanu druhou injekci proti Covidu-19, nebo jak se ta potvora správně jmenuje! Tak bych měl být na tom světě ještě hodně dlouho…si myslím.

A na konec odpověď mnoha zvědavcům na to, kde je v Šemanovicích „neznámý hrob“ Járy Cimrmana. Hádejte, hledejte – objevil se kdysi na titulu téhle knížky cimrmanologa Jiřího Šebánka!

Hodně radosti a zdraví vám přeje

váš Ondřej