Je a bude

Vážení a milí!

Tak mám pro Vás opět pár informací. Začnu první potěšující:

V programu České televize ČT 3 se od září začne opět objevovat seriál DŮM PLNÝ PÍSNIČEK! Tady vybírám informace z prvních anoncí:

Dům plný písniček

Největší hity 50. a 60. let připomenou O. Suchý a hudební publicista J. Černý (1994).

1. září – 21:30 hod.

2. září – 15:35 hod.

8. září – 21:40 hod.

9. září – 16:15 hod.

Na snímku je Jiří Černý, který byl mým pravidelným a nezastupitelným hostem v celém seriálu.

„Supraphon vydal ke 100. výročí narození Miloše Kopeckého komplet jeho nahrávek v podobě 2CD-mp3. Dvojalbum vychází pod názvem „Miloš Kopecký – Známá i neznámá tvář.“ V bezmála dvaceti hodinách je možné si poslechnout skoro vše, co Miloš Kopecký v průběhu své herecké dráhy namluvil a nazpíval sám či se svými spoluhráči. Úvodem obou CD nás provází řada písní zpívaných Milošem Kopeckým, jimž vévodí nesmrtelný Mackie Messer.“

Součástí dvojalba je v sestřihu na hodině a čtvrt i rozhovor který jsme s Milošem Kopeckým „spáchali“ v Městské lidové knihovně v Praze, v roce 1988. Proto vás na tento supraphonský počin s radostí upozorňuji!


Od 15. ledna tohoto roku začaly v Krajských listech vycházet mé memoáry ALBUM ONDŘEJE SUCHÉHO. Myslím, že si v nich může každý najít něco, co třeba nezná, anebo o čem dosud nevěděl (samozřejmě nejen o mé osobě). A proto připomínám, že každé ráno v SOBOTU, lze kliknout zde a „počíst si“, případně se vrátit k některým minulým sobotám, kdy vám Album uniklo.

https://www.krajskelisty.cz/tags/album-ondreje-sucheho.htm


Poslední zpráva jednou větou: Začali jsme s mým sourozencem vymýšlet naší v pořadí už čtvrtou společnou knížkou; nenapadá mě nic jiného, než sem na závěr zařadit příhodnou fotografii, kterou před časem pořídila v Šemanovicích Irena „Ajrín“ Zlámalová.

Ondřej a Jiří Suchých

Pohodový konec léta přeje všem

Váš Ondřej