CO NOVÉHO V TELEVIZI A RÁDIU?

Vážení přátelé, rád bych vás upozornil na chvíle, kdy a kde se můžeme setkat. Především v České televizi (ČT 3) v pořadu Šestý den je sobota, po jehož odvysílání jsem byl v po sobotě hned v pondělí zakázán, abych tento pořad nesměl konferovat. Stalo se v roce 1984 a důvod byl absurdní – že prý příliš připomínám svého sourozence, který byl tehdy v nemilosti. Když se o rok později ozval z Ostravy dramaturg Karel Spurný, zda mohu v ostravské televizi uvádět pořad Kavárnička dříve narozených, byla odpověď kladná, protože tam mě prý nikdo do souvislosti s mým příbuzenstvím s Jiřím nenapadne. Věříte? Nevěříte? Věřte!

ŠESTÝ DEN JE SOBOTA byl zábavný pořad, který nyní můžete po 35 letech vidět na ČT 3

v pátek 15. října ve 14,25 hodin. Jsem jeho průvodcem a (paradoxně na rozdíl od Dagmar Peckové) i zpěvákem a uvádím hosty, kterými byli: I. Janžurová, J. Císler, S. Zázvorková, J. Sovák, J. Lír, J. Molavcová, S. Skopal, E. Skálová, L. Mrkvička, V. Dlouhý, C. Mayerová, J. Knot, L. Kozderková, D.Pecková, B.Hybner a další. Režii měl Ivo Paukert.

Musím ještě dodat smutnou poznámku: Jedná se nejspíš o poslední televizní vystoupení Laďky Kozderkové, která tu zpívá píseň (mimochodem narychlo pro ni otextovanou mým bratrem).

Tak nezapomeňte, bůhví kdy se ještě v budoucnu tento pořad bude reprízovat!

Také nová stanice Český rozhlas Pohoda, zdá se, bude reprízovat v budoucnu některé mé veřejné nahrávky ze Šemanovic a to pod názvy NOSTALGICKÉ MUZEUM ZÁBAVY anebo NOSTALGICKÉ MUZEUM ONDŘEJE SUCHÉHO. Zaznamenal jsem konkrétně datum 18.října a toho dne vysílací časy 2,00 – 7,00 – 14,00 hod. Konkrétně:

V noci a ráno – 2, hod. a 7. Hod.

NOSTALGICKÉ MUZEUM s Waldemarem Matuškou a Olgou Matuškovou (reprízy)

Setkání s manželi Matuškovými v Šemanovicích

a ve 14:00hod

NOSTALGICKÉ MUZEUM ONDŘEJE SUCHÉHO s hostem Svatoplukem Benešem.

Přeji vám příjemnou zábavu a budu vás o případných dalších televizních a rozhlasových pořadech, na nichž jsem se podílel, s radostí a vždy včas (ve vlastním zájmu) informovat!

S díkem a přáním pohody Váš Ondřej

4 komentáře u „CO NOVÉHO V TELEVIZI A RÁDIU?“

  1. Nepochopím, proč nenasadí Padesátník! Je mi jasné, že spousta těch dílů se nedochovala (byť to fakt nechápu, proč v 90. a nultých letech někdo něco mazal?), ale aspoň to, co jim v archívu zůstalo…?

  2. Pane Ondřeji, posílám velké díky! Vřelý pozdrav Vašemi bratrovi, přání uzdravení a dobrou kondici a energii. HJ

  3. VELKÉ DÍKY ZA VYNIKAJÍCÍ ZPRÁVY!!! 🙂
    VŠECHNO DOBRÉ, MILÝ ONDŘEJI, TAKTÉŽ PANU JIŘÍMU. HANA JANDELOVÁ, BRNO

Komentáře nejsou povoleny.